3. Peremaraton

Elamusmaratonid on ajutiselt edasi lükatud!
Currently unavailable

Kuupäev: 2. august 2020

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, Harju maakond  

Start: kell 12:10

Distants: 5 ja 10 km

Kui palju maksab? 18 €

Registreermine lõpeb: 29. juuli 2020

In English

Video

Mis toimub?

3. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni raames toimub taaskord Eestis unikaalne Peremaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega. Rajale on oodatud lapsevanemad ning lapsed – ka need, kes veel ise maratoni läbida ei jõua. Peremaratoni rada on sobilik ka käruga läbimiseks. 

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lapsevankriga! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

Täiendava info saamiseks loe ka 3. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni juhendit.

Uuendatud radade kulgemine avaldatakse 1.04.2020! Vaata 2019. aasta rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktis?

Lapsi ootab nii võistluskeskuses kui ka rajal teeninduspunktis mõnus lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Teeninduspunktis on loodud mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks.

Kuidas registreeruda?

  • Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 18 €. Registreerimisel pange lapse eesnimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".
  • Kui lapsega tahavad maratonile tulla kaks lapsevanemat, siis tuleb ühel lapsevanemal ennast registreerida koos lapsega Peremaratonile, kuid teine lapsevanem paneb ennast eraldi kirja 3. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni 10 km distantsile.
  • Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla kahe lapsega, siis piisab ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt mõlema lapse eesnimed.  

Kõikidele registreerunud lapsevanematele väljastatakse lisaks tema stardinumbrile ka lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti külge või miks mitte lapse rinnale kui ta ise maratoni rajal jalutab.Peremaratoni 5 ja 10 km distantsile starditakse üheskoos tavalise 10 km kõndijatega.

Kõiki Peremaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott, mille on kokku pannud 3. Peremaratoni partnerid.

Eelmise aasta Kärumaraton

Viska pilk peale eelmise aasta 2. Kõrvemaa ja 2. Kärumaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega

3. Peremaraton FACEBOOKIS!

3. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!