2. Alutaguse Elamusmaraton

Leia endale sobiv vaba stardiaeg SIIN ja märgi see kommentaari lahtrisse!
Currently unavailable


Kuupäev:  21.-25. aprill 2021  

Asukoht:Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses, Ida-Viru maakond

Distantsid:  21 km, 10 km

Registreermine lõppeb:  24. aprill

Vabad stardiajad

Rajakaart

Mugav registreerimisvõimalus on ka Miuuv äppis, mille saad alla laadida Androidile või IOSile.

Üritus Facebookis

Alutaguse Elamusmaratoni videokokkuvõte

Ürituse lisainfo  

Alutaguse Elamusmaratonile on võimalik startida Alutaguse Puhke- ja Spordikeskusest 21.-25. aprillil enda poolt registreerimisel märgitud stardiajal. 

Stardiaeg on igal ühel võimalik ise valida - kes soovib rada läbida päevavalguses, kes otsustab rajale asuda õhtusel ajal peale tööpäeva. Loomulikult on rajale oodatud osalejad ka algselt plaanitud õhtupimeduse retkele, et rada läbida pealampide valguses.

Vastavalt registreerimisel märgitud stardiajale, minnakse rajale kas üksi või koos oma leibkonnaga, kellega igapäevaselt kokku puutute.

Kogu Elamusmaratoni korraldus on kontaktivaba - korraldajad on teile kogu ürituse vältel tuge pakkumas, aga hoiavad teiega piisavat distantsi. 

Kes valib rajale minekuks õhtupimeduse - ärge unustage kaasa võtta ka pealampi!

Juhul kui sul pealampi ei ole, saad selle mugavalt soetada registreerimisel koostöös Matkaspordiga. Kui ostad registreerimisel pealambi, siis ootab see Sind patareidega juba koos stardinumbriga stardialas. Pealambi hinnaks on 25 € ja valikus on neli värvivarianti.

Saabudes valitud stardiajaks Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse staadionile saad Sa endale kontaktivabalt stardinumbri ning energiapaki. Seejärel on tähistatud rada juba ootamas!

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad  Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse  staadionil, kust rada kulgeb edasi Eesti suurimat Kurtna järvistut avastama. Rada kulgeb Eesti kõige noorema – 2018. aasta lõpus loodud Alutaguse LKA territooriumil. 100% rajast kulgeb metsa- ja kruusateedel. Rajal on ka mõningaid kohti, kus on liiva ja sammalt, kuna kõnnime männimetsas. Samuti on ees ootamas mõned kruusatee lõigud, mis sobivad suurepäraselt kepikõnniks.


Rajal ei ole traditsioonilisi teeninduspunkte - seepärast anname igale osalejale kaasa maitseelamustest tulvil mõnusa energiapaki. Energiat annavad Värska Vesi, Salvest ning Kalev!

Uuendatud radade kulgemise 2. Alutaguse Elamusmaratonil leiad SIIT!

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga ning seda täiesti kontaktivabalt. 

Kuidas registreeruda?

  • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. Registreerimisel märgi lisainfo lahtrisse ka soovitud stardiaeg.
  • Registreerumiseks on võimalik kasutada ka Miuuv OÜ mobiilirakendust, mille saab alla laadida Androidile või IOSile.
  • Elamusmaratonidele saad  Stebby keskkonna kaudu registreerida siin.   

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega  siin.  

Kuidas tulla maratonile?  

Maratonile tule oma autoga üksi või koos pereliikmetega!

Autode parkimiseks on Alutaguse Spordikeskuses ruumi piisavalt. Pargi auto piisava vahega, et Sul oleks enne maratoni võimalik end elamuste kogumiseks mõnusalt auto juures valmis seada.

Majutus maratonieelselt või peale maratoni?

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus


Alutaguse Elamusmaratonil osalejatele pakume võimalust maratonieelselt või maratonijärgselt jääda ööbima Alutaguse Puhke- ja Spordikeskusesse. 

Majutuse hinnad Elamusmaratonidel osalejatele on järgmised (hinnad sisaldavad hommikusööki): 
  • 1-kohaline tuba – 30€/tuba/öö
  • 2-kohaline tuba – 50€/tuba/öö
  • 3-kohaline tuba – 70€/tuba/öö  
Esita oma soov: puhkekeskus@alutaguse.com.

Eelmine Alutaguse Elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise, 2019. aasta 1. Alutaguse kepiõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ja videot ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:  

NB! Loe ka Elamusmaratonide  üldjuhendit  ning tutvu  osavõtutasude ja registreerimistingimustega!  

2. Alutaguse kepikõnni- ja käimismaraton  FACEBOOKIS!