3. Peremaraton

Kuupäev: 1. august 2021

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, Harju maakond  

Start: kell 13:10

Distants: 5 ja 10 km

Kui palju maksab? 18 €

Registreermine lõpeb: 29. juuli 2021

In English

Üritus Facebookis

Elamusmaraton videokokkuvõte

Mis toimub?

3. Kõrvemaa Elamusmaratoni raames toimub taaskord Eestis unikaalne Peremaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega. Rajale on oodatud lapsevanemad ning lapsed – ka need, kes veel ise maratoni läbida ei jõua. Lastel on võimalik läbida elu esimeme maraton eriti elamusterikkalt. Peremaratoni rada on sobilik ka käruga läbimiseks. 

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lastega ning ka lapsevankritega! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

Registreerimisel ei ole vaja märkida, kas valite 5 või 10 km raja – selle valiku saate teha esimses teeninduspunktid lähtudes enda ja laste soovidest!

Täiendava info saamiseks loe ka 3. Kõrvemaa Elamusmaratoni juhendit.

Uuendatud radade kulgemine avaldatakse 01.01.2021! Vaata 2019. aasta rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktis?

Lapsi ootab nii võistluskeskuses kui ka rajal teeninduspunktis mõnus lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Teeninduspunktides on loodud mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks.

Kuidas registreeruda?

  • Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 18 €. Registreerimisel pange lapse eesnimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".
  • Kui lapsega tahavad koos maratonile kaasa tulla kaks lapsevanemat, siis saab üks lapsevanem ennast registreerida koos lapsega Peremaratonile ning teine lapsevanem võib ennast eraldi kirja panna 3. Kõrvemaa Elamusmaratoni 10 km distantsile.
  • Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla rohkem kui ühe lapsega, siis piisab vaid ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt mõlema lapse eesnimed.  
  • Registreerumiseks on võimalik kasutada ka Miuuv OÜ mobiilirakendust, mille saab alla laadida Androidile või IOSile.

Kõikidele registreerunud lapsevanematele väljastatakse lisaks tema stardinumbrile ka lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti külge või miks mitte lapse rinnale kui ta ise maratoni rajal jalutab.

Kõiki Peremaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott, mille on kokku pannud 3. Peremaratoni partnerid.

Eelmine Kärumaraton

Viska pilk peale eelmise 2. Kõrvemaa ja 2. Kärumaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega

3. PEREMARATON FACEBOOKIS!