Juubeliüritus: 5. Peremaraton


Lisa ostukorvi20 €

Kuupäev: 3. september 2023

Asukoht: RMK Nõva looduskeskus, Lääne maakond  

Start: 12:15

Distants: 5 ja 10 km

Registreerimine lõpeb: 31. august 2023

Pilt millel on kujutatud puu vljas rohi sidabDescription automatically generated

In English

Üritus Facebookis

Elamusmaratoni videokokkuvõte

Rajakaart

Mis toimub?

11. Noarootsi Elamusmaratoni raames toimub taaskord Eestis unikaalne Peremaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega. Rajale on oodatud lapsevanemad ning lapsed – ka need, kes veel ise maratoni läbida ei jõua. Lastel on võimalik läbida elu esimene maraton eriti elamuste rikkalt. Peremaratoni rada on sobilik ka käruga läbimiseks!

DiagramDescription automatically generated

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lastega ning ka lapsevankritega! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

Registreerimisel ei ole vaja märkida, kas valite 5 või 10 km raja – selle valiku saate teha esimeses teeninduspunktis lähtudes enda ja laste soovidest!

 Täiendava info saamiseks loe ka 11. Noarootsi Elamusmaratoni juhendit!

A group of people walking on a dirt path in the woodsDescription automatically generated with medium confidence

 

Vaata 2023. aasta rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktis?

Lapsi ootab nii võistluskeskuses kui ka rajal teeninduspunktis mõnus lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Teeninduspunktides on loodud mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks.

Kuidas registreeruda?

  • Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 20 €. Registreerimisel pange lapse ees- ja perekonnanimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".
  • Kui lapsega tahavad koos maratonile kaasa tulla kaks lapsevanemat, siis saab üks lapsevanem ennast registreerida koos lapsega Peremaratonile ning teine lapsevanem võib ennast eraldi kirja panna 11. Noarootsi Elamusmaratoni 10 km distantsile.
  • Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla rohkem kui ühe lapsega, siis piisab vaid ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt laste ees- ja perekonnanimed.  

A person and a child running on a grass fieldDescription automatically generated with low confidence

Kõikidele registreerunud lapsevanematele väljastatakse lisaks tema stardinumbrile ka lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti külge või miks mitte lapse rinnale kui ta ise maratoni rajal jalutab.

Kõiki Peremaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott, mille on kokku pannud 5. Peremaratoni partnerid.

Eelmine Peremaraton

Viska pilk peale eelmisele Kärumaratonile:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

5. Peremaraton FACEBOOKIS!

11. Noarootsi Elamusmaraton FACEBOOKIS!