LISAINFO

Millal ja kus toimub?

Start on pühapäeval, 27. august kell 11.00 Värska Laululavalt, täpsem info asukoha kohta on kättesaadav SIIT .
Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas.
Pärast starti on osalejatel aega maksimaalselt 9 tundi finišisse jõudmiseks. Osalejad, kes ei ole kell 20.00-ks jõudnud lõpetada, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?


Maratoni stardi- ja finišipaik asub Värska Laululavalt. Maraton toimub Mustoja maastikukaitseala territooriumil ja kulgeb põhiliselt mööda metsateid- ja radu.

Kõik Värska maratoni rajad on väga sobilikud kiireks läbimiseks. Lauged lõigud vahelduvad üksikute tõusudega ning 21 km ja 42 km rajal võib kohata ka paari elamuslikumat kohta. Vaata ka rajakaarti SIIT.

Väike pildiülevaade maratoni rajast aprillis, kui rajameistrid täpseid radu
maha märkisid - on nähtav siit:

42km rajal on 7 teeninduspunkti, 21km rajal 3 ning 10km rajal 2. Teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja loomulikult ka joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Enervit, Kalev.


Maratoni lõpus ootab kõiki maitsev Põltsamaa supp koos kosutava mahlajoogiga ning Valio kohupiimakreemiga. Kõigile täispika maratoni distantsi läbijatele on meeneks karikas, poolmaratoni läbijatele medal! (Siia tahaks ka pildi juurde panna karikatest, see lisatud kirjale)


NB! Loe ka Elamusmaratonide lisainfot SIIT.

NB! Täpsem info registreerimise ja osavõtutasude kohta SIIT.