Tule vabatahtlikuks!

Eesti suurim kepikõnni- ja käimissari Elamusmaratonid ootab oma korraldusmeeskonda vahvaid, tahtmist täis, asjalikke vabatahtlike. Kui tahad kampa lüüa, siis anna endast märku! 

Vabatahtlike värbamine 2022. aasta Elamusmaratonidele toimub koostöös Rahvusvahelise Spordivabatahtlike Liikumisega SCULT

SCULT aitab särasilmsetel vabatahtlikel leida spordisündmusi, mille korraldamisel kaasa lüüa. 

Elamusmaratonidel on vabatahtlikele pakkuda palju erinevaid tegevusi, mille kohta saad täpsemalt lugeda eraldi iga ürituse lisainfost. Täpsematest ülesannetest teeme koolituse juba üritustel kohapeal.

Vabatahtlikuna saad valida endale sobiva ürituse või panna ennast kirja kõikidele 2022. aasta etappidele. Rohkem infot leiad eraldi iga ürituse jaoks SCULTi portaalis:

  • 3. Alutaguse Elamusmaraton
  • 10. Noarootsi Elamusmaraton 
  • 2. Naissaare Elamusmaraton
  • 14. Lahemaa Elamusmaraton
  • 4. Kõrvemaa Elamusmaraton / 4. Peremaraton

Korraldaja pakub vabatahtlikele tasuta toitlustust, kokkuleppel transporti ning majutust. Lisaks anname kõikidele abilistele selga vinge Elamusmaratonide t-särgi!

Kõik vabatahtlikud abilised, kes osalevad vähemalt kahe Elamusmaratoni elluviimisel saavad endale Elamusmaratonide kinkekaardi, millega saavad koos oma sõbraga osaleda mõnel 2022. aasta Elamusmaratonil või Elamusretkel!


Kui sul on küsimusi – kirjuta info@elamusmaratonid.ee ning küsi järgi! 

Kui Sa tahad abistada Eesti suurima käimisürituse elluviimisel, siis anna endast märku! 

TULE VABATAHTLIKUKS!