1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton / Kärumaraton

Pole saadaval

Kuupäev:
 19. august 2018

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses (vaata täpset asukohta), Harju maakond

Start: kell 11:00

Distants: 10 km

Kui palju maksab? 15€

Registreermine lõppeb: 15. august 2018


Mis toimub?


1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni raames kutsutakse esmakordselt Eestis ellu Kärumaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega, kes maratoni iseseisvalt veel läbida ei jõua.

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lapsevankriga! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid.

Täiendava info saamiseks loe ka 1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni juhendit ning täpsema rajakaardi leiad siit.

Kärumaratoonareid ootab nii võistluskeskuses kui ka rajal mõnus Pere ja Kodu lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Ajakiri Pere ja Kodu on koostöös Mamas' Heaven beebitelgiga loonud 5 kilomeetri teeninduspunkti mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks. Kohapeal on kasutamiseks eri suuruses mähkmed, niisked salvrätikud ning veel palju erinevaid beebitooteid. Telgist leiab pehmed toolid ja madratsid, mähkimisnurga, käsitöö mänguasjad ning mitmeid vahvaid tooteid mida proovida. Kõiki Kärumaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott.

Beebitelgi lisainfo: www.mamasheaven.com või fb.me/mamasheaveneu

Kõikidele registreerunutele väljastatakse lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti vms külge. Lapsevanemale eraldi stardinumbrit ei väljastata. 

Lapse eesnimi pange kirja registreerimisel lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".


NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit. ning osavõtutasude ja registreerimise korralduse kohta leiad täpsema info siit.


1. Kärumaraton FACEBOOKIS!

1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!