12. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton


Kuupäev: 7. juuli 2019

Asukoht: Kolgaküla terviseradade keskus, 

Harju maakond 

Start: kell 11:10

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km

Registreerimine lõpeb: 3. juuli 2019

Rajakaart

In English Ürituse lisainfo 

Start on pühapäeval, 7. juulil kell 11.10 Kolgaküla terviseradade keskuses! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin. 

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Kolgaküla terviseradade keskuses.

10 minutit enne rahvasportlasi kell 11:00 stardivad rajale esmakordselt Eestis toimuvale kepikõnni maailmakarikaetapile, mis toimub koostöös rahvusvahelise kepikõnniliiduga (INWA). Loe võistlusjuhendit siit. 

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 8 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 19.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Kolgaküla terviseradade keskuses. Rada kulgeb Lahemaa rahvuspargi territooriumil, mööda metsateid- ja radu. Täispika 42-kilomeetrisel rajal liikujad läbivad vahelduseks ka 800m lõigu asfaldil. Rajaprofiil on vägagi mitmekesine – rajal on nii laugeid sirgeid kui ka üksikuid järsemaid tõuse ning langusi.


Vaata rada ja täpsemaid radade pikkuseid 12. Lahemaa maratoni rajakaardilt.

Mis toimub teeninduspunktides? 

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 7 teeninduspunkti, poolmaratonil (21 km) 3 ning 10 km rajal 2 punkti. 

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktis annavad jõudu juurde Põltsamaa, Kalev, Freesport Isotonic ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis? 

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. 

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

Käimiskeppide laenutamine

Soovi korral on võimalik korraldajatelt tasuta laenutada Eestis toodetud Iluum käimiskeppe. Laenutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides. Käimiskepid väljastatakse Elamusmaratoni stardialas ID kaardi või muu pildiga dokumendi alusel.

Kuidas registreeruda? 

Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. 

Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile. 

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin.

Kuidas tulla maratonile? 

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata, ka soodsam! Seega andke julgelt meile märku Facebooki postituse all SIIN, kui vajate transporti või vastupidi teil on autos vaba koht ja saate mõne matkakamraadi kaasa haarata.

Lahemaa maratonile saab mugavalt kohale ka bussiga Tallinna bussijaam - Luha bussipeatus:

  • pühapäeval kell 8:12 - Luha bussipeatuses kohal 9:37 (liin 152B)
  • pühapäeval kell 10:00 - Luha bussipeatuses kohal 10:52 (liin 811)
Luha bussipeatusest viib stardipaigani kõigest 200m pikkune tähistatud metsarada!

Reisiagent

E-TURIST reisibüroo korraldab osalejate majutuse broneerimist ning transpordi organiseerimist.

Broneerimissoovi või personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust:
e-turist@e-turist.ee
 +372 7441687
www.e-turist.ee

Lahemaa elamusmaratoniks on broneeritud toad järgmistes Rakvere majutusasutustes:

Eelmise aasta Lahemaa elamusmaraton 

Viska pilk peale eelmise 2018. aasta 11. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ja videot siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

12. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!