2. Kõrvemaa elamusmaraton / 2. Kärumaraton

Pole saadaval

Kuupäev: 1. september 2019 

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, Harju maakond  

Start: kell 11:00 

Distants: 10 km 

Kui palju maksab? 15 € 

Registreermine lõpeb: 28. august 2019

Rajakaart

Mis toimub?

2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni raames kutsutakse taaskord ellu Eestis unikaalne Kärumaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega, kes maratoni iseseisvalt veel läbida ei jõua. 


Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lapsevankriga! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

Täiendava info saamiseks loe ka 2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni juhendit ning täpsema rajakaardi leiad siit.

Mis toimub teeninduspunktis?

Kärumaratoonareid ootab nii võistluskeskuses kui ka raja 5 km teeninduspunktis mõnus Pere ja Kodu lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Pere ja Kodu loob teeninduspunktis mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks. 

Kuidas registreeruda?
Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 15 €. Registreerimisel pange lapse eesnimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".

Kõikidele registreerunutele väljastatakse lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti vms külge. Lapsevanemale eraldi stardinumbrit ei väljastata. 

Kui lapsega tahavad maratonile tulla kaks lapsevanemat, siis tuleb ühel lapsevanemal ennast registreerida koos lapsega Kärumaratonile, kuid teine lapsevanem paneb ennast eraldi kirja 2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni 9,5 km distantsile. 9,5 km distantsile starditakse üheskoos.

Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla kahe lapsega, siis piisab ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt mõlema lapse eesnimed. 

Kõiki Kärumaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott.

Eelmise aasta Kärumaraton

Viska pilk peale eelmise aasta 1. Kõrvemaa ja 1. Kärumaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

2. Kärumaraton FACEBOOKIS!

2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!