2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton

Pole saadaval

Kuupäev: 1. september 2019 

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskus, Harju maakond  

Start: kell 11:00 

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km 

Registreerimine lõpeb: 28. august 2019

Rajakaart

In English

Ürituse lisainfo

Start on pühapäeval, 1. septembril kell 11.00 Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskusest! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin. 

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Sportland Kõrvemaa suusa- ja matka-keskuses. 

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 8 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 19.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb? 

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, kust edasi liigub rada Kõrvemaa looduskaitsealal. Rada kulgeb osaliselt Kõrvemaa spordiürituste radadel, kuid lisaks satuvad maratoonarid ka kohalike järvede kallasradadele, läbivad raba mööda laudteed ning jalutavad mööda väikseid metsateid. Kuna on kanarbiku õitsemise tippaeg, siis kindlasti ei jää külastamata ka Jussi nõmm, mis on sellel aastaajal suur ja lilla kanarbikuväli. 

Kõrvemaa elamusmaratoni raames toimub taaskord Eestis ka unikaalne 2. Kärumaraton -  lapsevanematel on võimalus läbida 10 km pikkune maratonirada lapsevankriga!

Täpsemat info Kärumaratoni juhendis!Vaata rada ja täpsemaid radade pikkuseid 2. Kõrvemaa Elamusmaratoni rajakaardilt!

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 6 teeninduspunkti, poolmaratoni (21 km) rajal 3 ning 10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Freesport Isotonic, Kalev ja Vichy Vitamin. 

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. 

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma.

Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas ning tünnisaunas.

Kuidas registreeruda? 

Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. 

Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile. 

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin

Kuidas tulla maratonile?

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata, ka soodsam! Seega andke julgelt meile märku, kui vajate transporti või vastupidi teil on autos vaba koht ja saate mõne matkakamraadi kaasa haarata!

Eelmise aasta Kõrvemaa elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2018. aasta 1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

2. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!