4. Värska kepikõnni- ja käimismaraton

Pole saadaval

Kuupäev: 4. august 2019 

Asukoht: Värska laululava, Võru maakond 

Start: kell 11:00 

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km 

Registreerimine lõpeb: 31. juuli 2019

Rajakaart

In English

Ürituse lisainfo 

Start on pühapäeval, 4. augustil kell 11.00 Värska laululavalt! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Värska laululaval.

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 8 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 19.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse. 

Kus rada kulgeb? 

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Värska laululaval. Maraton toimub Mustoja maastiku-kaitseala territooriumil ja kulgeb põhiliselt mööda metsateid- ja radu. Kõik Värska maratoni rajad on väga sobilikud kiireks läbimiseks. Lauged lõigud vahelduvad üksikute tõusudega ning 21 km ja 42 km rajal võib kohata ka paari elamuslikumat kohta.

Vaata rada ja täpsemaid radade pikkuseid 4. Värska maratoni rajakaardilt.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 7 teeninduspunkti, poolmaratonil (21 km) 3 ning 10 km rajal 2 punkti. 

Kõikides teeninduspunktides saab energia-varusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Freesport Isotonic, Kalev ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis? 

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. 

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. 

Kuidas registreeruda? 

Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. 

Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile. 

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin

Kuidas tulla maratonile? 

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata, ka soodsam! Seega andke julgelt meile märku, kui vajate transporti või vastupidi teil on autos vaba koht ja saate mõne matkakamraadi kaasa haarata!

Eelmise aasta Värska elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2018. aasta 3. Värska kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:
 
NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!
 
4. Värska kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!