6. Kõrvemaa Elamusmaraton


Juhul kui registreerid mitu inimest, siis palun kirjuta teise osaleja andmed lisainfo lahtrisse.
Pole saadaval


Kuupäev: 14. juuli 2024

Asukoht: Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus, Harju maakond  

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km, Peremaraton

Start:

42 km start jooksjad kell 9:00; kõndijad kell 9:05

21 km start: jooksjad kell 11:00; kõndijad kell 11:05

10 km start: jooksjad kell 12:00; kõndijad kell 12:10

Peremaratoni start: kell 12:15

Registreerimine lõpeb: 11. juuli 2024

NB! Kohad on täitunud!

STARDIPROTOKOLL

Video

Rajakaart

Üritus Facebookis

In English

Ürituse lisainfo

Alates Elamusmaratonide 16. hooajast pakuvad Elamusmaratonid ka jooksusõpradele võimalusi elamusi koguda Eesti parimatel trail-run’i radadel!

Lisaks sellele rõõmustavad Elamusmaratonid kõiki aktiivseid peresid – alates 2024. aastast toimub Peremaraton kõikide Elamusmaratonide raames! Vt ka Peremaratoni üldjuhendit.

Stardid antakse pühapäeval, 14. juulil Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse juurest! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin. Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 08:00.

Finiš suletakse kell 18:00 (42 km osalejatel on aega finišisse jõudmiseks 9 tundi, 21 km osalejatel 6 tundi ning 10 km osalejatel 4 tundi). Kõik osalejad, kes ei jõua teeninduspunktidesse kontrollajaks (nende liikumiskiirus ei võimalda neil õigeks ajaks finišisse jõuda), diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asub Sportland Kõrvemaa Matka- ja suusakeskuses, kust edasi liigub rada Kõrvemaa looduskaitsealale. Rada kulgeb Põhja Kõrvemaa LKA radadel, kus maratoonarid satuvad kohalike järvede kallasradadele, läbivad raba mööda laudteed ning jalutavad mööda väikseid metsateid. Külastamata ei jää ka Jussi nõmm!

Vaata 6. Kõrvemaa Elamusmaratoni rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 6 teeninduspunkti, poolmaratoni (21 km) rajal 3, 10 km rajal 2 punkti ning Peremaratoni rajal 2 punkt.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktides joomiseks on vajalik kaasa võtta isiklik joogitops ning võimalik on ka joogipudeleid täita.

Teeninduspunktides pakuvad elamusi meie partnerid.

Mis toimub finišis?

Finišis ootavad igat lõpetajat jahedad joogid Värka Veelt.  Kõigile osalejatele pakutakse maitsvat Salvesti suppi koos toitvate Eesti Pagar toodetega, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma!

Samuti on finišis võimalus maratonijärgselt pesuruumide ja sauna kasutamiseks, et kõik elamused saaks ikka kaasjalutajatega saunas üle arutada!

Kuidas registreeruda?

  • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.  
  • Grupina  registreerimiseks kirjuta info@elamusmaratonid.ee. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE297700771004355912.
  • Elamusmaratonidele saad Piletitasku keskkonna kaudu registreerida siin.
  • Elamusmaratonidele saad Stebby keskkonna kaudu registreerida siin.

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega  siin.  

Kuidas tulla maratonile?

Parim viis maratonile tulla on autoga koos pere ja sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata, ka soodsam!

Majutus maratonieelselt või peale maratoni?

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus pakub majutust Kõrvemaa Elamusmaratonil osalejatele 13.- 15. juuli 2024. Broneeri omale majutus  kirjutades või helistades kasutades märksõna „Kõrvemaa Elamusmaraton“ ja saad -10% soodustust. 

Info ja broneerimine: info@korvemaa.ee või +372 5303 5630.

Majutuse erihinnad Elamusmaratonidel osalejatele koos hommikusöögiga:                                  

  • · 2-ne tuba         58 €/öö
  • · 3-ne tuba         67 €/öö
  • · 4-ne tuba         76 €/öö
  • · 6-ne tuba         90 €/öö
  • · Matkatuba       90 €/öö
  • · Palkmaja          85 €/öö 

2023. aasta novembris avati kaks preemiumklassi Kuuse Elamusmaja, mis mahutavad kuni 5 inimest. Kuuse Elamusmajades on olemas privaatne saun kauni vaatega loodusesse, köök, elutuba ja kaks magamistuba (eraldi voodite võimalus). 

Info ja broneerimine www.kuusemajad.ee ja kasutades sooduskoodi ELAMUS10, saavad Elamusmaratonil osalejad maja broneerida -10% soodustusega. 

www.sportlandkorvemaa.ee 

Eelmine Kõrvemaa Elamusmaraton

Viska pilk peale eelmisele Kõrvemaa Elamusmaratonile:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

6. Kõrvemaa Elamusmaraton FACEBOOKIS!