1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton

Pole saadaval


Kuupäev:
 19. august 2018

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses (vaata täpset asukohta), Harju maakond 

Start: kell 11:00

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km

Registreermine lõppeb: 15. august 2018 

Rajakaart: SIIN

In English: HERE  Ürituse lisainfo

Start on pühapäeval, 19. augustil kell 11.00 Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskusest! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin.

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardi-numbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Sportland Kõrvemaa suusa- ja matka-keskuses.

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 9 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 20.00 jõudnud valitud distantsi läbida nemad diskva-lifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, kust edasi liigub rada Kõrvemaa looduskaitsealal. Rada kulgeb osaliselt Kõrvemaa spordi-ürituste radadel, kuid lisaks satuvad maratoonarid ka kohalike järvede kallasradadele, läbivad raba mööda laudteed ning jalutavad mööda väikseid metsateid. Kuna on kanarbiku õitsemise tippaeg, siis kindlasti ei jää külastamata ka Jussi nõmm, mis on sellel aastajal suur ja lilla kanarbikuväli.

Kõrvemaa elamusmaratoni raames toimub esmakordselt Eestis ka 1. Kärumaraton -  lapsevanematel on võimalus läbida 10 km pikkune maratonirada lapsevankriga!
Täpsemat info Kärumaratoni juhendis!

Vaata üle ka 1. Kõrvemaa elamusmaratoni täpne rajakaart SIIN.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 6 teeninduspunkti, pool-maratoni (21 km) rajal 3 ning 10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Enervit, Kalev ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga.
Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma.
Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

  Käimiskeppide laenutamine

  Soovi korral on võimalik korraldajatelt tasuta laenutada Eestis toodetud Iluum käimiskeppe. Laenutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides. Käimiskepid väljastatakse Elamusmaratoni stardialas ID kaardi või muu pildiga dokumendi alusel.

  10-kilomeetrisele rajale minejatel on võimalik tasuta liituda BungyPump
  treeninggrupiga, kes läbivad 10 km raja spetsiaalsete treeningkeppidega treeneri juhendamisel. Treeninggrupiga liitumise ja tasuta treeningkeppide kasutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides.

  Kuidas registreeruda?

  Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.

  Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile.

  Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin.

  Kuidas tulla maratonile?

  Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata – ka soodsam!

  Tartust saab maratonile ka ühisbussiga. Bussisõidu broneerimiseks saada e-kiri aadressile: ene@kiviryyt.ee ning saad Tartust mugavalt maratonile ja tagasi.


  NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

  1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!