11. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton


Kuupäev:
 8. juuli 2018

Asukoht: Kolgaküla terviseradade keskus, Harju maakond 

Start: kell 11:00

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km

Registreermine lõppeb: 4. juuli 2018

In English: HEREÜrituse lisainfo

Start on pühapäeval, 8. juulil kell 11.00 Kolgaküla terviseradade keskuses! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin.
Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Kolgaküla terviseradade keskuses.


Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 9 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 20.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Kolgaküla terviseradade keskuses. Rada kulgeb Lahemaa rahvuspargi territooriumil, mööda metsateid- ja radu. Täispika 42-kilomeetrisel rajal liikujad läbivad vahelduseks ka 800m lõigu asfaldil. Rajaprofiil on vägagi mitmekesine – rajal on nii laugeid sirgeid kui ka üksikuid järsemaid tõuse ning langusi.


Vaata ka 11. Lahemaa maratoni rajakaarti.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 7 teeninduspunkti, poolmaratonil (21 km) 3 ning  10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suu-pistete ja joogiga. Teenindus-punktis annavad jõudu juurde Põltsamaa, Kalev, Enervit ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga.

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

Käimiskeppide laenutamine

Soovi korral on võimalik korraldajatelt tasuta laenutada Eestis toodetud Iluum käimiskeppe. Laenutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides. Käimiskepid väljastatakse Elamusmaratoni stardialas ID kaardi või muu pildiga dokumendi alusel.

10-kilomeetrisele rajale minejatel on võimalik tasuta liituda BungyPump treeninggrupiga, kes läbivad 10 km raja spetsiaalsete treeningkeppidega treeneri juhendamisel. Treeninggrupiga liitumise ja tasuta treeningkeppide kasutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides.

Kuidas registreeruda?

Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.

Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile.

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin.

Kuidas tulla maratonile?

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata – ka soodsam!

Tartust saab maratonile ka ühisbussiga. Bussisõidu broneerimiseks saada e-kiri aadressile: ene@kiviryyt.ee ning saad Tartust mugavalt maratonile ja tagasi.

Eelmise aasta Lahemaa elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2017. aasta 10. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

11. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!